Automatyczny dozownik do mydła – zasilany bateriami

Bezdotykowe dozowniki mydła w płynie cieszą się dużą popularnością. Jest wiele powodów, dla których coraz więcej klientów decyduje się na ich zakup lub wymianę manualnych dozowników na automatyczne. Jeśli dozowniki w twojej firmie również mają najlepsze lata dawno za sobą, warto zastanowić się nad ich wymianą. Biorąc taki wariant pod uwagę, uzasadnionym może być zakup dozowników automatycznych. Ich największe zalet są następujące.

 

1. Higiena – dozowniki zasilane bateriami nie wymagają manualnego uruchamiania i dotykania dłońmi. Aplikacja mydła następuje w sposób automatyczny i jest sterowana fotokomórką. Każdy dozownik zostaje wyposażony w zasilaną elektrycznie pompkę, która uruchomiona impulsem fotokomórki, wydaje pojedynczą porcję mydła. Całość odbywa się w sposób bezdotykowy, umożliwiając zachowanie maksymalnej higieny rąk.

 

2. Oszczędność – do tej pory wydawałeś fortunę na zapas mydła w płynie? Jeśli tak, powodem było nieekonomiczne dysponowanie nim. Wiele osób zamiast pojedynczej porcji mydła, wydawała sobie jego kilku krotność. W efekcie większa część detergentu spływała do umywalki, na podłogę lub armaturę. Efektem tego było szybsze zużywanie zapasu mydła, wyższe koszty i konieczność częstszego sprzątania toalet. Oczywiście, każda z tych rzeczy generowała dodatkowe, wysokie koszta.

 

3. Mydło w płynie lub pianceciekawą zaletą dozowników automatycznych jest to, że mogą wydawać również mydło w piance. Jest ono dodatkowo napowietrzane, co sprzyja łatwiejszemu rozprowadzeniu na skórze dłoni i myciu rąk. Korzystanie z mydła w piance ogranicza zużycie wody i pozwala utrzymywać czystość rąk na jeszcze lepszym poziomie. Mydło tego typu jest już wstępnie spienione i dobrze przylega do skóry, ograniczając tym samym marnowanie się detergentu.

 

4. Zasilanie bateryjne – do tej pory nie brałeś pod uwagi kupna dozowników automatycznych, z uwagi na brak możliwości podłączenia do zasilania? Nie chciałeś remontować całej łazienki tylko po to, aby wykonać nową instalację elektryczną i zamontować nowe gniazdka? Teraz nie musisz się tym przejmować. Wszystkie automatyczne dozowniki mydła w płynie są dziś zasilane bateriami 9V. Stosując baterie alkaliczne, pojedynczy akumulatorek wystarcza nawet na 10 000 uruchomień i aplikacji mydła. Dodatkowo, baterie o niskim napięciu są bezpieczne dla użytkowników i nie grożą porażeniem elektrycznym w razie przebicia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...