Czy można kupić dozowniki mydła na raty?

Ile kosztują dozowniki mydła? Z jakiego rzędu wydatkami należy się liczyć, kiedy chcemy zakupić kilka nowych, dobrej jakości dozowników, które będą na służyć długi czas? Wiele zależy do tego, w jaką grupę dozowników celujemy. Najtańsze w zakupie są oczywiście dozowniki ręczne na mydło wlewane. Takie urządzenia można kupić już w cenie od 50 złotych za sztukę. Nieco droższe są dozowniki mydła na wkłady wymienne – ich cena rozpoczyna się w granicy 100 złotych. Najdroższe w całym zestawieniu są automatyczne dozowniki mydła Tork w pianie i płynie. Zależnie od modelu i wielkości, ich cena rozpoczyna się do 200 złotych wzwyż. Trzeba jeszcze dodać, że tańsze są dozowniki mydła w obudowach z tworzywa sztucznego, a droższe te ze stali.

Jak sfinansować zakup dozowników mydła

Najprościej jest oczywiście kupić takie dozowniki mydła za gotówkę. Jednak przy większej ilości urządzeń, będzie się to wiązać ze stosunkowo dużymi kosztami. Dlatego też coraz więcej sklepów pozwala kupować u siebie na raty. W tym celu podpisuje umowy z bankami, mogąc dla swoich klientów oferować bardzo korzystne systemy ratalne online i stacjonarnie. Jest to szybkie rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Wniosek o zakup na raty można wypełnić w kilka minut, a jego weryfikacja i decyzja kredytowa zostaje wydana jeszcze tego samego dnia. Wszystkimi formalnościami związanymi z udzieleniem kredytu zajmuje się bank, a klienci nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń o zarobkach.

Dozownik mydła w leasingu

Alternatywą dla kredytu jest wzięcie dozowników mydła w leasing. Z tej opcji najczęściej korzystają firmy, które mogą takie wydatki zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności. Leasing na dozowniki mydła wydaje się czymś abstrakcyjnym, ale w rzeczywistości taka możliwość naprawdę istnieje i coraz więcej klientów biznesowych chętnie z niej korzysta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...