Dozowniki mydła na przyssawki – bezinwazyjny montaż

Chciałbyś mieć w swojej toalecie dozownik mydła, ale obawiasz się jego montażu? Na ścianach masz ułożoną okładzinę ceramiczną lub glazurę? Martwisz się że podczas wiercenia otworów na kołki, płytki popękają lub zarysujesz szkliwo? Rzeczywiście, w pewnych przypadkach może to być problem, szczególnie jeśli na ścianie ułożone są mniejszych rozmiarów kafelki. Wiercenie otworów w pobliżu krawędzi, może doprowadzić do uszkodzenia płytek na skutek przegrzania.

Dozowniki mydła mocowane na przyssawkach

Rozwiązaniem tego problemu są dozowniki mydła firmy Tork, wyposażone w przyssawki. Gumowe, elastyczne przyssawki to bardzo popularny sposób montażu wyposażenia łazienek. W takie mocowania wyposażone są koszyki, półeczki, jak również dozowniki mydła w płynie lub piance. Montaż takich urządzeń na przyssawkach jest bardzo prosty, nikomu nie powinien sprawić problemów. Wszystko co należy zrobić, to postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

1 – Dokładnie oczyść ścianę w miejscu mocowania przyssawek.
Użyj do tego roztworu na bazie alkoholu, który skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia, mogące osłabiać siłę przyczepności.

2 – W miejscu, w którym chcesz umieścić dozownik, przyłóż jego przyssawki i mocno dociśnij.
Przytrzymaj kilkanaście sekund i zwolnij nacisk. W tym momencie dozownik mydła powinien być solidnie przymocowany.

Pamiętaj aby mocowanie na przyssawkach stosować wyłącznie do gładkich i suchych powierzchni. Zanim zaczniesz przymocowywać dozownik na przyssawkach, poczekaj aż powierzchnia ściany będzie idealnie sucha. W sytuacji, w której będziesz chciał odkleić przyssawki dozownika, wystarczy delikatnie podważyć ich krawędź paznokciem lub innym twardym i ostrym przedmiotem. Pamiętaj również o tym, że przyssawki są wielokrotnego użytku, do tego czasu aż są zupełnie szczelne. Pozwala to na swobodną zmianę położenia dozownika na ścianie lub przeniesienie go do zupełnie innego pomieszczenia. Ile kosztują dozowniki mydła na przyssawki? Koszt ich zakupu nie jest wyższy od klasycznych dozowników mocowanych na kołki.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...