Mydło w płynie z aloesem i jego zalety

Spośród wielu rodzajów mydła w płynie, jednym z najchętniej kupowanych jest mydło z aloesem. Dlaczego? Aloes od wieków jest dobrze znaną rośliną o wielu właściwościach pielęgnacyjnych i zdrowotnych. Obecność aloesu w mydłach i kosmetykach korzystnie działa na skórę dłoni. Co można zyskać, decydując się na regularne stosowanie mydeł z aloesem?

Odżywienie i nawilżenie skóry – jest to szczególnie istotne dla osób ze skórą suchą i wrażliwą. Częste mycie rąk wysusza ich skórę. Prowadzi to do tego, że dłonie stają się szorstkie, podatne na pęknięcia i są niemiłe w dotyku. Dodatek aloesu sprawia, że skóra ponownie odzyskuje elastyczność, jest wytrzymała, miękka i przyjemna w dotyku.

Rewitalizacja naskórka – dozowniki mydła z aloesem pozwalają przyspieszyć proces odbudowania naskórka. Docenią to osoby, których ręce są skaleczone, a naskórek zrogowaciały. Mydło z aloesem polecane jest przede wszystkim osobom, które często pracują fizycznie. Dzięki niemu, dłonie nie niszczą się tak szybko, a ewentualne uszkodzenia naskórka mają szansę prędzej się zagoić.

Antyalergiczność – aloes to naturalna substancja, która jest naturalna dla naszej skóry. Kontakt z nią nie powoduje alergii. Mydła tego typu mogą być bezpiecznie stosowane przez osoby, które odnotowują reakcje alergiczne na innego rodzaju kosmetyki, zawierające sztuczne składniki.

Dozowniki Tork i wymienne wkłady z mydłem

Firma Tork zajmuje się produkcją wysokiej jakości akcesoriów i sprzętu higienicznego, dedykowanego do użytku domowego lub komercyjnego. W bogatej gamie produktów sygnowanych logo Tork, odnajdziemy również wymienne wkłady z mydłem. Wśród nich występuje mydło antyalergiczne z aloesem czy różnego rodzaju mydła toaletowe, a także antybakteryjne. Duża wydajność, a także sympatia, którą cieszą się w szerokim gronie użytkowników sprawia, że mydło z aloesem należy do jednych z najchętniej wybieranych. Mydło tego typu jest bardzo bezpieczne w korzystaniu zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci w każdym wieku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...