Na co zwracać uwagę, kupując mydło do dozownika

W Twojej firmie pojawiły się dozowniki na mydło w płynie? To trafna inwestycja, która będzie procentować przez wiele kolejnych lat. Mydło w płynie jest znacznie bardziej ekonomiczne od tradycyjnego mydła w kostce. Jednocześnie jest również higieniczniejsze, a jego użytkowanie pozwala utrzymać wyższy stopień czystości. Dozowniki mydła w płynie skutecznie zastępują klasyczne mydelniczki, a i wygląd toalety zyskuje dzięki nim na elegancji i nowoczesności.

Jak wybierać mydło w płynie?

Niezbędnym elementem użytkowania dozowników mydła w płynie, jest uzupełnianie w nich detergentu. Należy to robić tak często, jak tylko zauważymy że ilość mydła zbliża się ku końcowi. Niemal wszystkie dostępne w sprzedaży dozowniki mydła w płynie, posiadają specjalne okienko w obudowie. Jest to rodzaj otworu rewizyjnego, pozwalającego na bieżąco kontrolować ilość mydła w zasobniku. Kiedy zauważymy że pozostało go tylko kilka cm od dna, należy uzupełnić zasób detergentu.

Mydło w płynie w bańkach 5 litrowych – to najczęściej występujący rodzaj mydła w płynie. Sprzedawany w plastikowych pojemnikach z zakrętką. Opakowania kształtem mogą przypominać bańkę z płynem do spryskiwaczy. Pojemniki tego typu są bardzo wydajne i sprzedawane w przystępnych cenach. Uwaga: ten rodzaj mydła można stosować wyłącznie do dozowników, które posiadają specjalny zasobnik do wlewania mydła. Rozwiązanie nie będzie funkcjonować w dozownikach systemowych, do których są dedykowane wkłady z mydłem.

Wkłady z mydłem – do pewnych rodzajów dozowników, pasują wyłącznie mydła we wkładach. Wkłady są plastikowymi pojemnikami, wyposażonymi z dołu w specjalny zawór. Umieszcza się je wewnątrz obudowy dozownika, wciskając w przygotowane do tego celu gniazdo. Niepodważalną zaletą tego rozwiązania jest wysoka higiena oraz wygodna wymiana, bez konieczności przelewania mydła z pojemnik do dozownika.

Zarówno pierwsze jak i drugie mydła w płynie, w najlepszej cenie można kupić przez internet. Korzystając z ofert sklepów internetowych, mamy pewność otrzymania oryginalnego produktu w najkorzystniejszej cenie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...