Eleganckie dozowniki mydła w obudowie INOX

Stal jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej wybrane gatunki również na działanie wilgoci i wysokich temperatur. Nie przypadkowo stalowe dozowniki do mydła w płynie, cieszą się tak wielką popularnością na całym świecie. Jeśli szukasz powodu, dla którego miałyby się znaleźć również w Twojej łazience, to zamierzamy tutaj Ci je przedstawić.

Elegancki wygląd

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że stalowe dozowniki mydła są po prostu eleganckie. Wyróżnia je przede wszystkim lśniąca, połyskująca obudowa. Może ona mieć dwa rodzaje wykończenia powierzchni – gładka i polerowana, jak również nieco matowa, tzw. inox. Do łazienek zdecydowanie polecamy dozowniki w obudowie INOX. Dlaczego? Ponieważ na matowej powierzchnie nie widać tak mocno odcisków palców, a ich utrzymanie w czystości jest łatwiejsze. Smugi znacznie szybciej można usunąć tradycyjnymi metodami czyszczenia, bez konieczności długiego polerowania.

Odporność na uszkodzenia

Niezaprzeczalną zaletą dozowników stalowych jest wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Uderzając pięścią w stalową obudowę, wykonamy w niej tylko wgięcie. Urządzenie jednak dalej powinno pracować właściwie. Gdyby takie samo uderzenie wykonać w dozownik plastikowy, najpewniej cały wymagałby wymiany na nowy. Stalowe dozowniki mydła polecamy instalować w toaletach publicznych – na dworcach lub stadionach. Z pewnością będą tam służyć dłużej i bardziej niezawodnie, niż dozowniki plastikowe.

 

 

Harmonijne uzupełnienie innego wyposażenia

Nie bez znaczenia jest również to, czy nasze dozowniki mydła będą się ładnie komponować z innym wyposażeniem łazienki. Stal szczotkowana inox bardzo ładnie współgra z armaturą z tego samego materiału – kranami, bateriami, wieszakami. Jest to również zdecydowanie modny dodatek do białej i czarnej glazury, tak chętniej stosowanej w toaletach publicznych. Wybierając dozowniki ze stali inox, nie będziemy również mieć problemów z tym, aby w przyszłości dokupić pasujące do nich wyposażenie – np. suszarki automatyczne do rąk czy kosze na śmieci z takiego samego materiału.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...